Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Fryzury ślubne i fantazyjne

Fryzury ślubne i fantazyjne

Wybór uczesania, podpięcia zależy od wielu czynników: sylwetki dziewczyny, stylu sukni – niektóre stroje wymagają określonego uczesania (suknia hiszpanka - kok hiszpański upięty asymetrycznie nisko na karku). Oczywiście również długość włosów decyduje o tym, co można z nich wyczarować na określone przyjęcie. W kwestii ślubu warto skusić się na czesanie próbne, można sprawdzić jak czujemy się w wybranej fryzurze, poza tym, gdy coś nam nie pasuje, jest czas na zmianę koncepcji i inne uczesanie. Na taką fryzurę najlepiej wybrać dzień przymiarki sukni, będziemy miały wówczas obraz siebie w dniu ślubu.

Fryzury ślubne i fantazyjne

Zapraszamy na  zmysłowe i efektowne upięcia ślubne, weselne, sylwestrowe oraz studniówkowe. Klasyczne lub fantazyjne koki, bardzo  kobiece i romantyczne loki, irokezy. Delikatne podpięcia ozdobione kryształami, perłami i cyrkoniami.

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.