Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Pielęgnacja włosów

Czar L’Oreal

Jest to pielęgnacja Twoich włosów i skóry głowy, którą proponuje nasz salon. Fryzjer dobiera odpowiedni szampon do Twoich włosów, po czym aplikuje ampułkę lub nakłada maskę. Towarzyszy temu masaż, co zapewnia lepszą skuteczność aplikowanych produktów, jednocześnie zbliża Cię do świata prawdziwych Doznań Pielęgnacji.

Daj się ponieść elegancji i otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Miej odwagę wyrazić swoje piękno. Pielęgnacja w przyjemny sposób pobudzi Twoje zmysły.

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.