Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Przedłużanie zagęszczanie włosów metodą Racoon

Przedłużanie zagęszczanie włosów

Ślub jest jedną z tych okazji, kiedy każda kobieta pragnie wyglądać olśniewająco. Bywa, że przygotowuje się do tego ważnego dnia miesiącami. Przyszłe Panny Młode zazwyczaj zapuszczają włosy, jednak nie zawsze się to udaje, gdyż rosną one 1-1,5cm miesięcznie. Trzeba więc dużo czasu, aby można było się cieszyć pięknymi grubymi i długimi włosami.

Jednak nie wszystko stracone! Dzięki wprawnej pracy rąk naszych fryzjerek stylistek zajmujących się przedłużaniem włosów RACOON już w 2-3 godziny można osiągnąć wymarzoną długość.

Przedłużanie zagęszczanie włosów - Racoon

Do przedłużania i zagęszczania włosów metodą RACOON korzystamy z najwyższej jakości włosów naturalnych. Do wyboru mamy włosy słowiańskie, europejskie i azjatyckie. Włosy są lekkie, podatne na układanie i stylizacje. Łączenia są trwałe, ale niewidoczne co zapewnia dyskretny, elegancki wygląd. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji kosmetykami z serii RACOON X-TREND efekt zdrowych, błyszczących włosów utrzyma się przez kilka miesięcy.

Panny Młode, którym zależy na krótkotrwałym efekcie przedłużenia, zagęszczenia włosów tylko na tę jedną okazję, mogą skorzystać z możliwości jakie oferują treski RACOON CLIX. FULL SET to zestaw pięciu tresek do samodzielnego zakładania o zróżnicowanej szerokości, pozwalających na uzyskanie efektu pełnego przedłużenia i zagęszczenia włosów.

Źródło: RACOON

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.