Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem Depilacja woskiem

Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem depilacji z szeroko dostępnych na rynku środków jest wosk, który wyrywa włoski razem z cebulkami. Odnowienie cebulki po takim zabiegu trwa kilka tygodni i co ważniejsze końcówki włosków są delikatniejsze iż przy goleniu.
W Naszym Gabinecie używamy różnych rodzajów wosku Depileve, które są odpowiednio dobierane przez kosmetyczkę do danego rodzaju skóry lub do miejsca depilacji.
Wosk kremowy przeznaczony jest do depilacji pach, bikini oraz twarzy. Nakładany jest jednorazową drewnianą szpatułką. Przy tym rodzaju wosku używane są paski, którymi usuwamy go z powierzchni skóry wraz z włosami.
Do depilacji większych partii ciała używamy wosku w aplikatorze, który usuwany jest również za pomocą pasków. depile've wax Depilacja takim sposobem skraca czas zabiegu.
Na podrażnioną skórę po depilacji nakładamy preparaty chłodząco-kojące firmy DEPILEVE.

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.