Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Henna

Henna Codzienne malowanie rzęs, podkreślanie brwi może być trochę kłopotliwe. Zwłaszcza dla kobiet, które żyją bardzo intensywnie i muszą codziennie wyglądać atrakcyjnie. Wyrazista oprawa oczu jest niewątpliwie atutem kobiet, nadają spojrzeniu subtelności i efekt delikatnego makijażu.


Henna Z reguły dla osób o ciemnej karnacji stosowana jest henna czarna, zaś dla cery jasnej brązowa lub grafitowa. Przewagą zastosowania henny nad tuszem do zabarwienia rzęs jest jej naturalny wygląd. Henna w przeciwieństwie do tuszy nie skleja ich, nie powoduje tzw. rozmazywania się podczas deszczu lub kąpieli w basenie. Po nałożeniu henny można być spokojnym o wygląd oprawy oczu nawet zaraz po przebudzeniu się ze snu. Utrzymuje się ona przez okres 2-3 tygodni. Oczywiście, jeżeli komuś zależy na wykonaniu mocnego makijażu można dodatkowo dla wzmocnienia efektu zastosować tusz do rzęs.

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.