Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Pielęgnacja ciała

Thalgomince Body Wrap

Pielęgnacja ciała

INTENSYWNY ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO-ANTYCELLULITOWY

Zabieg intensywnie wyszczuplający i ujędrniający skórę. Modeluje sylwetkę i redukuje cellulit.
Thalgomince jest połączeniem Micronized Marine Alge (mikronizowanych alg morskich) i wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych, które w połączeniu z peptydami odpowiedzialne są za podtrzymanie i ujędrnienie tkanki łącznej i włókien. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując ten zabieg seryjnie. Thalgomince idealnie ujędrnia i wyszczupla,może być łączony z masażem ręcznym w celu zwiększenia efektu modelującego sylwetki.

Zalecana seria 10-12 zabiegów, po 2-3 zabiegi w tygodniu,
następnie dla podtrzymania efektu możemy wykonać jeden zabieg na miesiąc.

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.