Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Korekcja ust, wypełnianie ust - Juvederm Ultra Smile

Juvederm Ultra jest żelem usieciowanego kwasu hialuronowego, fizjologicznie występującym w organizmie człowieka. Kwas hialuronowy Juvederm Ultra Smile jest przeznaczony specjalnie do korygowania ust oraz do zwiększania ich objętości. Preparat został stworzony dla osób, które chcą odzyskać młodzieńczy uśmiech lub nadać ustom symetryczny wygląd. Juvederm po iniekcji nie ma struktury grudkowatej, jest najgładszym wypełniaczem na rynku polskim, dzięki czemu podanie preparatu przez lekarza jest bardzo precyzyjne i wygląda bardzo naturalnie. Ultra Smile charakteryzuje się bardzo dobrą zdolnością wiązania molekuł kwasu hialuronowego, dzięki temu nie ulega szybkiej degradacji, więc jest bardzo trwały. Efekt objętości utrzymuje się od 9 do 12 miesięcy.

Zabieg powiększania ust trwa kilka minut. Preparat nie jest pochodzenia zwierzęcego, znajduje się w jednorazowej strzykawce z jednorazową igłą. Juvederm zawiera lidokainę , która ma na celu znieczulenie miejscowe, zarówno w trakcie wstrzykiwania jak i po zabiegu.

Juvederm jest jedyną rodziną produktów, które w Stanach Zjednoczonych uzyskały certyfikat trwałości rezultatów do roku czasu po zabiegu.

Przeciwwskazania:

  • Nieleczona epilepsja
  • U osób ze skłonnościami do wytwarzania blizn hipertroficznych
  • U osób z nadwrażliwością na preparaty znieczulające
  • Porfiria
  • Ciąża, laktacja
  • Atopowe zapalenie skóry
  • Opryszczka
  • Równoczesne zabiegi laserowe
  • Peelingi chemiczne

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.