Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Korekcja zmarszczek mimicznych - Botox

Botox jest toksyną botulinową, która blokuje przewodzenie impulsów z nerwów do drobnych mięśni twarzy. Zapobiega ich skurczowi, prowadząc do trwałego rozluźnienia mięśnia, a co za tym idzie, znajdującej się nad nim skóry. Do powrotu przekazywania impulsów dochodzi stopniowo po około 6-8 miesiącach wraz z tworzeniem się nowych zakończeń nerwowo-mięśniowych. Botox ma działanie tylko w obrębie tych mięśni, do których został wstrzyknięty, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak do tej pory. W efekcie wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast znikają zmarszczki. Następstwem leczenia nie jest zamrożenie mimiki twarzy.

Sukcesywnie powtarzając zabieg co kilka miesięcy, wydłuża się czas utrzymywania efektu, gdyż pacjent odzwyczaja się od używania danych mięśni twarzy. Dzięki temu można wydłużyć okres pomiędzy kolejnymi zabiegami bez zmniejszenia skuteczności. Czas pomiędzy iniekcjami Botoxu nie może być krótszy niż 3 miesiące, nawet jeśli zabieg obejmuje inny obszar mięśni twarzy.

Botox jest wstrzykiwany przy użyciu sterylnych, jednorazowych materiałów. Zabieg trwa kilka minut i nie wymaga znieczulenia miejscowego, gdyż ból jest minimalny.

Zalecenia:

Przez 4 godziny po zabiegu nie można się schylać, ani kłaść się spać, aby uniknąć rozprzestrzenianiu się toksyny botulinowej niepożądanym obrębie mięśni . Nie wolno uprawiać sportu, korzystać z solarium oraz sauny. Nie można również rozcierać danego miejsca, ani masować. W ciągu 24 godzin po zabiegu nie można podróżować samolotem.

Przeciwwskazania:

  • Ciąża / laktacja
  • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne
  • Leki psychotropowe, sterydowe, antybiotyki
  • Zaburzenia układu nerwowego
  • Przewlekłe choroby autoimmunologiczne
  • Przebyte zatrucia pokarmowe

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.