Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Leczenie nadpotliwości - Botox

Obecnie jedną z najskuteczniejszych metod leczenia nadpotliwości jest toksyna botulinowa. Po wstrzyknięciu odpowiedniej ilości Botoxu w dany obszar objęty leczeniem nadmiernego pocenia (pachy, wewnętrzna strona dłoni) dochodzi do wyłączenia funkcji zakończeń nerwowych, które działają na gruczoły wydzielania potu. Efekt tak zwanej blokady widać po kilku dniach i utrzymuje się przez okres 7-12 miesięcy. Po tym czasie powstają nowe zakończenia nerwowe, zastępując wcześniej zablokowane.

Botox jest wstrzykiwany przy użyciu sterylnych, jednorazowych materiałów. Zabieg trwa kilkanaście minut i nie wymaga znieczulenia miejscowego, gdyż ból jest minimalny.

Przy leczeniu nadpotliwości pach nie obserwuje się żadnych miejscowych objawów niepożądanych.

Przeciwwskazania:

  • Ciąża / laktacja
  • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne
  • Leki psychotropowe, sterydowe, antybiotyki
  • Zaburzenia układu nerwowego
  • Przewlekłe choroby autoimmunologiczne
  • Przebyty nieżyt żołądkowo-jelitowy

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.