Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Przekłuwanie uszu

Zapraszamy do naszego gabinetu na bezbolesne i bezpieczne przekłuwanie uszu. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu pistoletu amerykańskiej firmy STUDEX, światowego lidera w dziedzinie przekłuwania uszu.

Przekłuwanie uszu

Oferujemy bardzo duży wybór sterylnych i antyalergicznych kolczyków, z bezniklowej stali chirurgicznej, która przyspiesza gojenie się ucha.

Dzieciom przebijamy uszy od 5-go roku życia.

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.