Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Akryl

Najbardziej popularną metodą przedłużania paznokci jest akryl. Ta metoda jest dla kobiet, które prowadzą intensywny tryb życia i chcą mieć piękne oraz zadbane paznokcie. Głównie wykonujemy akryl na tipsach, jednak na życzenie klientki również na formach.

Stylizacja paznokci - akryl

Stylizacja paznokci - akryl

Hitem w salonach kosmetycznych jest akryl kolorowy dzięki któremu można tworzyć niepowtarzalne i piękne kompozycje na paznokciach. W akryl można zatapiać również wiele rozmaitych ozdób takich jak brokat, cyrkonie, koraliki, suszone kwiatki… Paznokcie akrylowe wyglądają efektownie 3-6 tygodni w zależności od naturalnej płytki.

Dopełniane trzymają się o wiele dłużej. Akryl można również kłaść na paznokcie u stóp. Z jednej strony jest to trwała metoda stylizacji paznokci, a z drugiej, akrylem koryguje się płytkę, tak aby każdy paznokieć był idealnie kształtny.

Stylizacja paznokci - akryl

Stylizacja paznokci - akryl

 

Tym sposobem można powtórzyć wzór z akrylowych paznokci u rąk. Akryl na stopach trzyma się do 8 tygodni, więc całe wakacje nie musisz malować paznokci a i tak będą wyglądać pięknie. Do przedłużania paznokci akrylem używamy tylko sprawdzonych preparatów renomowanej firmy Bass Cosmetics – Odyssey Nail System.

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.