Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Manicure hybrydowy

Tipsy

Manicure hybrydowy to nowoczesne podejście do manicure, a dokładniej do lakierowania paznokci dłoni. Lakier hybrydowy przedłuża efekt pięknych paznokci nawet do trzech tygodni.

Manicure hybrydowy niewiele różni się od zwykłego. Przygotowanie płytki wygląda podobnie, jednak nie malujemy paznokci zwykłym lakierem, który szybko odpryskuje i wyciera się na końcówkach paznokci. Przy trwałym manicure nakładany jest lakier hybrydowy, który utwardzany jest w lampie UV, po czym możemy od razu wyjść z gabinetu, nie wymaga on suszenia. Jest to więc dobre rozwiązanie dla kobiet, które nie mogą spędzać w gabinecie wiele czasu.

Lakier hybrydowy można po około 2-3 tygodniach dopełnić przy skórkach lub usunąć w gabinecie.

Tę metodę polecamy również na paznokcie u stóp, gdyż po wykonaniu pedicure hybrydowego możemy od razu założyć buty, nie martwiąc się, że odgnieciemy lakier!

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.