Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Manicure SPA/Pedicure SPA

To zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni lub stóp. Prawidłowo wykonany wpływa kojąco na samopoczucie nas samych, dłonie i stopy są bowiem wizytówką każdego z nas. Przy manicure SPA, pedicure SPA  robiony jest peeling oraz odprężający, relaksujący i regenerujący masaż,  który jest podstawową i integralną stroną tego typu zabiegów, po czym dłonie/stopy moczone są w ciepłej parafinie.

Rozróżniamy dwa rodzaje manicure:

  • klasyczny: cążkowy
  • biologiczny: żelem lub płynem zmiękczającym skórki.

Do manicure używamy tyko sprawdzonych lakierów i kosmetyków renomowanych firm:

Manicure SPA, pedicure SPA

Opi

Peggy Sage

Cuccio

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.