Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Tipsy

Tipsy

Czasem charakter pracy lub opieka nad małym dzieckiem nie pozwalają na dłuższe funkcjonowanie z paznokciami przedłużonymi, dlatego też w naszym salonie mamy również ofertę dla klientek chcących mieć piękne paznokcie na jedną noc. Jest to metoda przedłużania samymi tipsami. Według nas jest to usługa nie do końca profesjonalna, gdyż takie paznokci trzymają się do dwóch tygodni. Jednak można ją wykonywać w wyjątkowych sytuacjach. Paznokcie tak przedłużane są mniej trwałe, gdyż Ne maja odpowiedniej budowy, jednak klient nasz Pan. Ta nietypowa usługa kosztuje 50% taniej niż tradycyjne przedłużanie i to jest zaletą.
Mamy jednak nadzieję, że zadowolona klientka przekona się następnym razem do trwałych paznokci przedłużanych żelem lub akrylem.

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.