Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny zapewnia piękny wygląd o każdej porze dnia i nocy. Efekt utrzymuje się około 3-5 lat i jest idealny dla zapracowanych kobiet, którym wciąż brakuje czasu. Makijaż trwały koryguje również kształt brwi oraz ust, a przecież żadna z nas nie ma idealnie symetrycznych rysów twarzy.

Przed wprowadzeniem pigmentu kosmetyczka wykonuje rysunek danego miejsca na twarzy, który ustalany jest z klientką, aby upewnić się że makijaż zostanie zrobiony zgodnie z oczekiwaniami. Aby zabieg był komfortowy stosowane jest znieczulenie specjalnym preparatem. Następnie cieniutką jednorazową igłą wprowadzany jest wybrany barwnik. Zaraz po zabiegu kolory makijażu są bardzo wyraziste, lecz nie należy się tym przejmować, gdyż w ciągu 3-5 dni złuszcza się nadmiar barwnika wraz z naskórkiem. Ewentualną korektę wykonuje się po upływie 4 tygodni i jest wliczona w cenę!

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.