Fryzjer damski i męski

Farbowanie włosów, koloryzacja. Daj się ponieść elegancji, otocz się subtelną mieszanką klasyki i nowoczesności. Dobierzemy szampon, wykonamy masaż skóry głowy. Zmysłowe, efektowne upięcia na ślub, wesele, komunię sylwestra czy studniówkę. Plantacja Urody Łódź.

Stylizacja paznokci

Akryl, żel, tipsy, French Wrap Manicure. Sprawdzone techniki wykonania, najlepsze materiały. Pielęgnacja naturalnej płytki paznokcia, skóry dłoni istóp. OPI, Peggy Sage, CUCCIO. Pokaż zdrowe i piękne pazury!

Botox

Korekcja zmarszczek mimicznych i statycznych - Botox. Korekcja ust, powiększanie ust - Juvederm Ultra Smile. Kwas hialuronowy w żelu Juvederm to większe, kształtne i niezwykle ponętne usta nawet do 12 miesięcy. Bądź piękna już zawsze!

Rzęsy 1:1

Rzęsa do rzęsy
czyli przedłużanie rzęs metodą jeden do jednego (1:1)

Przedłużanie rzęs

Nowe syntetyczne rzęsy zostały stworzone, by fantastycznie wydłużyć te, którymi obdarzyła nas natura.
Delikatnie wygięte, elastyczne, wyglądają świetnie, a jednocześnie nie obciążają tych naturalnych.
Rzęsy Hollywood Lashes uwydatniają piękno i dodają pewności siebie.

Rzęsy Hollywood Lashes są odpowiednie do noszenia na co dzień, jak i przy specjalnych okazjach, takich jak śluby, przyjęcia czy święta. Są wodoodporne, więc można bez obaw brać prysznic, płakać, pocić się, pływać i spać. To przełomowe rozwiązanie kosmetyce, czyli tak zwane przedłużanie rzęs metodą jeden do jednego (rzęsa do rzęsy), pozwala na dobranie długości i grubości w zależności od potrzeby i życzenia klientek.
Dzięki długim i gęstym rzęsom Hollywood Lashes oczy nabierają nowego, ekscytującego blasku.

Przedłużanie rzęs

Plantacja Urody

Masz pytanie?

Podaj Prawdziwy adres email abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi.